Wygląda apetycznie, a smakuje jeszcze lepiej

Od trzech niemal miesięcy w Piotrowicach funkcjonuje „Dobry Adres” do zjedzenie czegoś naprawdę pysznego w przytulnym i ciepłym wnętrzu.

Wystarczy spojrzeć na pierwsze zdjęcie – wygląda apetycznie, a smakuje jeszcze lepiej! I nie przekonacie się, dopóki nie przyjedziecie do Piotrowic i nie zamówicie kotleta capresse z pieczonymi ziemniaczkami i brokułem. A takie polędwiczki wieprzowe grillowane w ziołach (zdjęcie drugie) – wystarczy spojrzeć, żeby pobudzić ślinianki do intensywnej pracy.

Jednak najlepszy nawet posiłek może popsuć źle skomponowana przystawka. Zapewniamy, że w „Dobrym Adresie” nic takiego zdarzyć się nie może. Nasze przystawki są zawsze świeże i starannie dobrane do potrawy. Możecie być pewni, że nasza kuchnia czeka w gotowości, by zadowolić Wasze podniebienia!

Po pysznym obiedzie można napić się u nas naprawdę doskonałej kawy, do której znajdzie się też coś słodkiego. Jeśli tylko klient sobie zażyczy, pani Milena uruchomi ekspres i przygotuje kawę: czarną, espresso lub latte. Mocna, aromatyczna, pobudzająca, dobra kawa pod „Dobrym Adresem” czeka na was zawsze.

Strona4aStrona4bStrona4c