Imprezy okolicznościowe i spotkania biznesowe

Chrzciny, komunia, przyjęcie weselne, spotkanie biznesowe lub stypa – w Piotrowicach jest naprawdę Dobry Adres na tego rodzaju spotkanie przy stole.

Nasz kameralny lokal doskonale się nadaje na małe przyjęcia weselne. Młodzi małżonkowie, ich rodzice, bliżsi i dalsi krewni oraz goście zostaną u nas podjęci z najwyższą atencją, a co najważniejsze nasza kuchnia gwarantuje wyborne menu, starannie dostosowane do gustów i wymagań gospodarzy przyjęcia. Jesteśmy przekonani, że weselnicy wrócą do nas świętować kolejne jubileusze swoich udanych związków.

Sprawdzamy się w organizacji wszelkich jubileuszy. Można u nas zamówić przyjęcie nie tylko na osiemnaste urodziny ale i trzydzieste czy pięćdziesiąte – przecież każdy wiek dobry jest do świętowania. Zapraszamy do nas na chrzciny, pierwsze komunie, stypy czy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i rodzinne oraz spotkania biznesowe. Oferujemy pyszne obiady dla wycieczek. Mamy już praktykę w przygotowaniu wieczorków tanecznych. Osobom dużo pracującym i wiecznie zabieganym oferujemy też kanapki, sałatki, lancze – z dowozem na miejsce. 20160920_13493620160920_134459